pozdaní sekce

Filozofie produktů EUBOS

Úspěch díky výzkumu

EUBOS produkty jsou vyvíjeny v laboratořích za pomoci nejnovějších technickým prostředků. Pracovníci jsou v neustálém kontaktu se zkušenými vědci a společně produkty klinicky testují. U všech používaných látek se v laboratoři zkoumá jejich kvalita a původ. Tekutiny se takto analyzují před vyjmutím z cisteren. Teprve když laboratoř dá souhlas, smí se tekutiny napumpovat do nádrží o obsahu více jak 300 000 litrů. Během jednotlivých fází jsou všechny přípravky pod neustálou kontrolou.

Nejvyšší kvalita díky nejmodernější technice

Vysoké obraty, jaké jsou pro EUBOS běžné, by nebyly možné bez racionální produkce, logistiky a bez moderní techniky. EUBOS-emulze se vyrábějí za pomoci nejmodernějších vědeckých poznatků. Moderní technologie zaručuje stálou kvalitu i optimální stupeň racionalizace. Suroviny pro výrobu tekutin a emulzí se odsávají z nádrží pomocí elektronických ovládacích programů a podle odpovídajících receptur se pumpují do směšovače. Výkyvy v kvalitě, receptuře či v poměrech míchání jsou s absolutní jistotou vyloučeny.

Myšlenka produktů se prosazuje

Základní myšlenkou byla výroba takového produktu, který při mytí těla nahradí tradiční mýdlo a zároveň bude chránit a stabilizovat přirozený ochranný plášť kůže. V roce 1958 byl jeden z prvních přípravků tohoto typu v Německu EUBOS FEST vyvinut a úspěšně přiveden na trh – pH neutrální, nealkalický, výborně snášenlivý a snadno použitelný. Na základě velmi dobrých dermatologických výsledků a velké oblíbenosti u spotřebitelů se EUBOS FEST považuje za základní „kámen“ EUBOS sortimentu. Po EUBOS FEST následovaly další úspěšné produkty – předně mycí emulze EUBOS. Dnes jsou přípravky EUBOS nejvíce prodávanými produkty nejen v Německu, ale i v mnoha jiných zemích.